Urządzenia elektryczne
oraz automatyka przemysłowa

certyfikaty iso 9001 dekra oraz IPC

Trwałe i niezawodne systemy przewodowe

Niezależnie od sposobu działania, systemy automatyki wymagają doprowadzenia do nich zasilania oraz dwustronnej transmisji danych (do i z elementu roboczego). Co istotne, większość współczesnych elementów automatyki jest związana z urządzeniami elektrycznymi. Czuła i wyrafinowana elektronika wymaga więc trwałych i niezawodnych systemów kablowych, które są w stanie wytrzymać duże obciążenia mechaniczne i powtarzalne ruchy automatyki.

Właściwy dobór przewodów kluczem do sukcesu

Automatyzacja jest szeroko stosowana w produkcji, np. do pakowania, przetwórstwa żywności i napojów, motoryzacji i innych linii produkcyjnych opartych o podobny schemat działania. Wysokiej jakości kable i komponenty gwarantują trwałe i niezawodne systemy, dzięki czemu można ograniczyć ryzyko awarii czy przestoju taśmy produkcyjnej.

wiązki kablowe w automatyce

Przy projektowaniu okablowania w układach automatyki należy zwrócić uwagę przede wszystkim na warunki w jakich urządzenie będzie eksploatowane i na jakie czynniki będzie narażone. Dzięki temu można dostosować konkretne rozwiązania i komponenty, aby maksymalnie zoptymalizować urządzenie do odpowiednich funkcji. Czynniki jakie należy wziąć pod uwagę to przede wszystkim:

temperatura

wilgotność

naprężenia mechaniczne

czynniki chemiczne

zakłócenia elektromagnetyczne

Współpraca z Cordify Group – dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Wiązki kablowe, które są naszą specjalnością, znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach życia, także w automatyce i urządzeniach elektrycznych, ponieważ są niezbędne w konstrukcjach takich urządzeń oraz linii przemysłowych. Produkty, które Państwu oferujemy powstają z najwyższej jakości materiałów i komponentów, które nie są szkodliwe dla środowiska, w którym wiązka zostanie zamontowana.

Zapewniamy, że współpraca z Cordify Group to krótkie terminy realizacji, konkurencyjne ceny, rzetelność, skuteczność i profesjonalizm, a przy tym także elastyczność, która pozwala dostosowywać nam kolejne etapy zlecenia, aby zaspokoić potrzeby i spełnić wymagania naszych Klientów.

Jak wygląda współpraca z nami?