Przemysł medyczny
i laboratoryjny

certyfikaty iso 9001 dekra oraz IPC

Wiązki kablowe
w najwyższej klasie

Na życzenie Klienta możemy wykonać wiązki w najwyższej klasie III normy IPC 610/620 Klasa III, co oznacza produkty elektroniczne o wysokiej niezawodności. Warto zaufać właśnie nam – Cordify Group, ponieważ wybór profesjonalistów to gwarancja solidnie wykonanych produktów, które posłużą na lata. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji niestandardowych kabli i wiązek przewodów elektrycznych dla naszych partnerów w wielu dziedzinach, takich jak np. urządzenia medyczne. Urządzenia medyczne, w tym także urządzenia zabiegowe i diagnostyczne, oprócz zasilających wiązek kablowych, które doprowadzają prąd, wymagają również zastosowania wiązek kablowych do przesyłania informacji (sterowanie urządzeniami, przesyłu danych zbieranych przez czujniki, kamery lub sondy oraz bezpośredni przesył informacji do komputera czy innego urządzenia).

W medycynie nie ma miejsca na błędy

Bardzo często można spotkać się z wymiennym stosowaniem pojęć „kabel” i „przewód”, które nie są tożsame. Najprościej ujmując, każdy kabel jest przewodem, ale już nie każdy przewód jest kablem. Przewód to bowiem elektryczny element, za pośrednictwem którego prowadzony jest prąd elektryczny. Kabel natomiast to zespół przewodów, składający się z jednej lub kilku żył z indywidualnym pokryciem oraz otoczonych powłoką. Znając już tę różnicę nikt raczej nie popełni błędu w przyszłości i będzie umiał odróżnić te 2 pojęcia. W przypadku sprzętu medycznego również nie ma miejsca na błędy. Aby zapewnić optymalną opiekę i bezpieczeństwo pacjenta, urządzenia muszą bowiem działać przez cały czas ze 100% skutecznością. Dobór odpowiedniego sprzętu pozwoli na ograniczenie ryzyka awarii i problemów ze sprawnością urządzeń. Dlatego tak istotne jest produkowanie kabli tego typu ze szczególną uwagą i pod uważnym nadzorem.

wiązki kablowe w medycynie

Rozwiązania dla branży medycznej i laboratoryjnej

Niezależnie od tego, czy chodzi o okablowanie urządzeń służących do elektrostymulacji mięśni, zespoły kabli i przewodów do sterylizatorów medycznych czy inne aplikacje Cordify Group jest do Państwa dyspozycji. Jako, iż dążymy do perfekcji ​w organizacji i koordynacji poszczególnych etapów każdego projektu, począwszy od planowania wstępnego, poprzez produkcję, dystrybucję, aż po kontrolę końcową mogą mieć Państwo pewność, że żaden istotny szczegół nam nie umknie. Jeśli jakiś element będzie dla Państwa istotny, na pewno weźmiemy go pod uwagę!

Jak wygląda współpraca z nami?