Wentylacja / klimatyzacja

certyfikaty iso 9001 dekra oraz IPC

Niezawodne systemy przewodowe
dla branży wentylacyjnej

Aplikacje i rozwiązania techniczne w branży ogrzewania / wentylacji / klimatyzacji są coraz bardziej dopasowane do potrzeb użytkowników, ale także skierowane na zrównoważone gospodarowanie energią, a dzięki temu – przyjazne dla środowiska.

Wiązki kablowe dla klimatyzacji i ogrzewania

Inteligentna klimatyzacja, oszczędne ogrzewanie czy wykorzystanie odnawialnych źródeł energii to już codzienność. Jednak za najbardziej przełomowy kierunek uznawany jest proces automatyzacji i zdalnego zarządzania jednostkami. Do realizacji tej wizji potrzebne jest niezawodne, najwyższej jakości okablowanie.

Przy projektowaniu okablowania w urządzeniach ogrzewania / wentylacji / klimatyzacji należy zwrócić uwagę przede wszystkim na warunki w jakich urządzenie będzie eksploatowane i na jakie czynniki może być narażone, a są to przede wszystkim:

temperatura

wilgotność

naprężenia mechaniczne

czynniki chemiczne

promieniowanie

Projektując trasy kablowe niezwykle ważne jest uwzględnienie doboru poszczególnych komponentów instalacji, przy zachowaniu odpowiedniej ich klasyfikacji i solidności wykonania, dlatego warto podjąć współpracę z profesjonalną firmą, czyli Cordify Group! Warto również wziąć pod uwagę trzy najważniejsze warunki jakie powinna spełniać klimatyzacja, czyli:

cicha praca

energooszczędność

pełen komfort nawiewu chłodnego
lub ogrzanego powietrza

Aby mieć pewność, że sprzęt i produkty, na które się decydujemy, posłużą na długo, warto wybierać profesjonalne i sprawdzone firmy, które gwarantują najwyższą jakość. Zapewniamy kompleksowe usługi, do których zaliczamy konsultacje, produkcję i montaż wiązek kablowych. Oferując Klientom niestandardowe usługi właśnie w tym zakresie, możemy zapewnić, że rozwiązanie przewodowe lub kablowe jakie Państwo otrzymają, w pełni spełnia branżowe specyfikacje i normy, niezależnie od tego w jakim urządzeniu grzewczym /klimatyzacyjnym/ wentylacyjnym zostanie zainstalowane.

Kompleksowa usługa: konsultacja, produkcja, montaż wiązek kablowych

Oferując klientom niestandardowe usługi w zakresie konsultacji, produkcji i montażu, zapewniamy, że otrzymają rozwiązanie przewodowe lub kablowe, które w pełni spełnia ich specyfikacje i normy, niezależnie od tego w jakim urządzeniu grzewczym / klimatyzacyjnym / wentylacyjnym zostanie zainstalowana.

Jak wygląda współpraca z nami?