O firmie

certyfikaty iso 9001 dekra oraz IPC

Jubileusz 10 lecia działalności

W 2020 r. obchodziliśmy 10-lecie produkcji i patrząc wstecz, jesteśmy niezmiernie dumni z miejsca, w którym obecnie się znajdujemy. Dzięki wielu sprawnie i profesjonalnie wykonanych projektach zbudowaliśmy swoją reputację jako producent wysokiej jakości wiązek kablowych. Równie dumni jesteśmy z silnych relacji biznesowych, które nawiązaliśmy z naszymi Klientami i które rozpoczęły się od jednego projektu, a zamieniły się w stałe współprace.

W 2010 roku jeszcze pod nazwą MM Systems rozpoczęliśmy działalność jako dostawca przewodów i wiązek kablowych dla polskiego przemysłu rolniczego i motoryzacyjnego. Od tego czasu rozszerzyliśmy naszą działalność, skupiając się na wielu różnych sektorach rynku, zarówno krajowego, jak i zagranicznego. Obecnie – już jako Cordify Group – jesteśmy niezawodnym producentem zespołów kabli i wiązek przewodów. Dzięki zaufaniu jakim nas Państwo obdarzyli, dostarczamy produkt do kilkudziesięciu Klientów w Polsce i Europie.

Solidność i kompetencje naszej firmy docenił Digi-Star International, międzynarodowy dostawca rozwiązań pomiarowych do optymalizacji wydajności rolnictwa. Od 2017 roku jesteśmy ich autoryzowanym centrum serwisowym w Polsce. Nastawienie na ciągły rozwój i ekspansje, zaowocowało świetnymi wynikami, ponieważ nasze przedstawicielstwo działa również w Szwecji oraz Wielkiej Brytanii. Pozwala nam to być bliżej naszych Klientów i jeszcze szybciej reagować na ich potrzeby.

Czas pandemii to czas wielkich wyzwań dla firm produkcyjnych, również ze względu na zerwane łańcuchy dostaw i wydłużone terminy produkcji. Ta sytuacja skłoniła nas do nawiązania kooperacji w 2021 roku z renomowanym producentem złącz, przełączników przemysłowych oraz listw zaciskowych, czyli firmą SUPU Electronics.

Zależy nam na dostarczaniu produktów o wyjątkowej jakości, dlatego nasi wszechstronni pracownicy są przeszkoleni zgodnie ze standardami IPC/WHMA-A-620. To standard, który precyzyjnie określa wszelkie wymagania wykorzystywane jako powszechnie przyjęty standard branżowy, w zakresie wytwarzania oraz instalacji kabli i wiązek przewodów.

logo ipc - certyfikat

Wychodząc naprzeciw stale rosnących oczekiwań i wymagań naszych Klientów w 2021 roku wdrożyliśmy system zarządzania jakością według ISO 9001 przyznanym przez renomowaną jednostkę certyfikującą DEKRA Certification.

Jesteśmy z tego dumni

Jakie korzyści daje ISO 9001?

  • większa satysfakcja i lojalność naszych Klientów,
  • zadowoleni i bardziej kompetentni pracownicy,
  • produkty i usługi lepszej jakości,
  • zwiększona wydajność, mniej błędów i mniej straconego czasu.

Wdrożenie ISO 9001 to przede wszystkim wdrożenie podejścia procesowego, które oznaczało dla nas skoncentrowanie się na efektywnym integrowaniu, dopasowywaniu i łączeniu procesów i funkcji organizacyjnych, aby osiągnąć jeszcze wyższą jakość i zachować terminowość dostaw.

Wychodzimy z założenia, że przebieg procesów w naszej firmie, efektywność i szybkość realizacji zawsze mogą być jeszcze lepsze, dlatego nieodzownym elementem naszej codzienności w firmie jest proces ciągłego usprawniania każdego etapu współpracy z Klientem.

Co mówią o nas klienci?

Firma od początku dała się poznać jako solidny producent i dostawca. W szczególności cenimy sobie ich wiedzę fachową, elastyczność i krótki czas realizacji zamówień. Dzięki ich kompetencjom i zaangażowaniu powstaje wiele nowych rozwiązań oraz projektów wykorzystywanych w naszych maszynach rolniczych. Z pełnym przekonaniem polecamy tę firmę jako solidnego partnera w biznesie.

Tomasz Łuczak – Członek ZarząduALIMA-BIS

Firma dostarcza wiązki kablowe i komponenty elektryczne do naszych pojazdów i urządzeń. Dotychczasowa współpraca przebiega bardzo dobrze. Wiązki oraz komponenty elektryczne dostarczane są na czas, w wysokiej jakości, zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. Firma posiada kompetencje w zakresie wprowadzania zmian i wdrażania projektów wiązek i układów elektrycznych do naszych pojazdów i urządzeń.

Casper Spanner – Prezes ZarząduJasopels

Pragnę zarekomendować usługi tej firmy, z którą z zadowoleniem współpracujemy od kilku lat. Przebieg naszej współpracy pozwala nam stwierdzić, iż jest to firma rzetelna i uczciwa, podchodząca do każdego zlecenia w pełni profesjonalnie.

Maciej MatysiakSIMAT Automatyka Przemysłowa

Staramy się dodawać wartość naszym klientom poprzez zakres oferowanych przez nas usług, ponieważ naszym celem jest ułatwienie outsourcingu produkcji. Od koncepcji, prototypowania, aż do produkcji seryjnej Cordify Group ma techniczne możliwości oferowania wsparcia klienta przez cały cykl życia produktu.

Marcin GłuszekCEO & Founder Cordify Group Sp. z o.o.