Usługi

certyfikaty iso 9001 dekra oraz IPC

Jakość to nasz wspólny cel i priorytet!

Jako dostawca wiązek kablowych zdajemy sobie sprawę z tego, że wyłącznie wysokiej jakości wiązki kablowe mogą umożliwić skuteczny przepływ prądu oraz sygnałów w konkretnym urządzeniu. Daje to również gwarancję, że kable i przewody posłużą wiele lat.

Dlatego też jakość jest fundamentem strategii firmy Cordify Group. Wiąże się z tym nasze zadanie, aby dostarczane przez nas produkty spełniały oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Oprócz tego priorytetem jest dla nas zarządzanie jakością zgodne z normą ISO 9001, która w praktyce oznacza pełne zintegrowanie z pozostałymi procesami w naszej firmie!

Na wysoką jakość, rzetelność i skuteczność, którą doceniają nasi Klienci składają się głównie trzy elementy, są to:

  • bezproblemowy montaż
  • dostawa na czas
  • pełna satysfakcja finalnego użytkownika

W swoich działaniach dążymy do perfekcji zarówno ​w kwestii organizacji, jak i monitoringu poszczególnych procesów w trakcie realizacji projektu – zaczynając od wstępnego planowania, poprzez produkcję, aż po realizację i kontrolę końcową. Skrupulatne zarządzanie każdym z tych etapów jest gwarancją wysokiej jakości działań naszej firmy i produktów, które Państwu dostarczamy. Klienci cenią nas również za indywidualne podejście do realizacji każdego zlecenia i dopasowaniu się do konkretnych potrzeb i wymagań.

Aby zachować elastyczność i efektywność produkcji, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość Cordify Group stawia na wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników i silną kadrę zarządzającą. Nasi pracownicy działają zgodnie ze standardem IPC/WHMA-A-620, który precyzyjnie określa wymagania dotyczące montażu kabli i wiązek przewodów. Zdobytą przez nas wiedzę mogą z jednej strony potwierdzić certyfikaty i szkolenia, natomiast z drugiej gwarantem skuteczności naszych działań są opinie zadowolonych Klientów, z którymi stale współpracujemy.

Wszystkie te elementy uzupełnione dodatkowo o nieustanny rozwój, wprowadzanie innowacji i dynamicznie zdobywane doświadczenie, poprzez przeprowadzanie szkoleń i realizację projektów z wielu różnych dziedzin, a także poprzez wdrożoną metodologię 5S owocuje wieloletnią współpracą i dużym zaufaniem jakim obdarzają nas nasi Klienci, za co serdecznie dziękujemy!

Jak wygląda współpraca z nami?