Dystrybucja

certyfikaty iso 9001 dekra oraz IPC

Autoryzowany dystrybutor

Jako Cordify Group jesteśmy dystrybutorem na Europę renomowanego producenta złącz, przełączników przemysłowych i listew zaciskowych, firmy Supu Electronics, która powstała w 1990 roku. Wybór profesjonalistów to przede wszystkim gwarancja kompleksowej inspekcji każdego etapu realizacji zlecenia oraz kontroli sprawowanej nad bezpieczeństwem i niezawodnością produktów. Oprócz tego zapewniamy również wsparcie, także posprzedażowe oraz serwis!

dystrybucja produktów supu

Współpraca z firmą Supu Electronics

Celem działań firmy Supu Electronics Co., Ltd. jest koncentracja na badaniach i rozwoju, projektowaniu, produkcji, sprzedaży oraz serwisie. Firmę Supu Electronics oraz Cordify Group łączy posiadanie profesjonalnego zespołu inżynierów, którzy zajmują się badaniami i wprowadzaniem innowacji, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo i pracę zgodnie ze specyfikacjami i normami branży. Dzięki zaangażowaniu w program rozwoju możemy dostosować swoje produkty i usługi do potrzeb nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Oferowanie przez nas produkty znajdują swoje zastosowanie m.in. w:

  • windach,
  • systemach sterowania zasilaniem,
  • transporcie kolejowym,
  • automatyce,
  • energetyce wiatrowej i słonecznej,
  • oświetleniu i okablowaniu budynków,
  • produkcji maszyn.

Co dostarczamy Państwu?

Firma Supu Electronics Co., Ltd. jest jednym z wiodących producentów, którzy stosują technologię zacisków sprężynowych do listew zaciskowych i pól przyłączeniowych. Specjalizacją firmy jest produkcja wszelkiego rodzaju listew zaciskowych, w tym listew zaciskowych na szynę, złączy transformatorowych, zacisków do PCB, miniaturowych listew zaciskowych, złączy push-wire, modułów, interfejsów elektrycznych, narzędzi specjalnych i produktów do znakowania. Każdy taki produkt otrzymał następujące certyfikaty jakości: CQC, CCC, VDE, TUV, CSA, CE i RoHS.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem.