Outsourcing produkcji
i podmontażu wiązek kablowych

Czym jest i na czym polega outsourcing?
Termin outsourcing to skrót od outside-resource-using. W praktyce oznacza korzystanie ze źródeł zewnętrznych i polega na przekazywaniu zadań, funkcji, projektów i etapów do realizacji zewnętrznemu partnerowi na zasadzie kooperacji.

certyfikaty iso 9001 dekra oraz IPC

Outsourcing produkcji wiązek kablowych

Przez ponad 10 lat działalności zrealizowaliśmy wiele udanych projektów outsourcingowych. Dzięki współpracy z małymi i średnimi Klientami udało nam się zdobyć wiedzę i doświadczenie, aby sprostać potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów, ponieważ każdy z nich potrzebuje rozwiązania skrojonego na miarę!

To, co umożliwia nam produkcję wiązek kablowych dla każdego rynku i zastosowania to przede wszystkim profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam zleceń oraz wykorzystanie nowoczesnych technologii. Każde zlecenie traktujemy w sposób indywidualny i działamy zgodnie z ustalonymi wcześniej wytycznymi, aby spełnić Państwa potrzeby w 100%. W naszej pracy kluczowe aspekty odgrywa jakość, niezawodności i efektywność produkcji, a dzięki takiemu rozwiązaniu jak outsourcing, można również skupić się na strategicznych działaniach w innych obszarach podczas realizacji projektu, co dodatkowo usprawnia jego przebieg.

Innowacyjne podejście

Nasze innowacyjne podejście do każdej ze współprac opiera się na realizacji specyficznych wymagań i dostosowywaniu się do potrzeb Klientów. Jako Twój partner outsourcingowy – zawsze odpowiednio przygotowani – będziemy reagować na dynamicznie zachodzące zmiany na rynku. Jesteśmy więc na bieżąco z aktualnymi praktykami i innowacjami, aby dostarczać Państwu produkt zgodny ze standardami i oczekiwaniami. Współpracując przy dziesiątkach różnorodnych projektów z wielu dziedzin, systematycznie powiększamy naszą bazę wiedzy, doświadczenia i zbiór Best Practice, które sprawiają, że każda kolejna współpraca jest jeszcze dokładniej przemyślana, a co za tym idzie – efektywniejsza!

outsourcing - wiązki elektryczne na zamówienie
outsourcing
Kluczowe korzyści outsourcingu w Cordify Group
  • montaż wstępny / podmontaż wiązek w elementach pomocniczych, uchwytach, urządzeniach,
  • kilkanaście lat produkcji niestandardowych wiązek kablowych,
  • przedstawicielstwo w Anglii i Szwecji,
  • wsparcie w logistyce komponentów towarzyszących,
  • kompletne rozwiązania produkcyjne,
  • zaangażowanie w komunikację i interakcję z Klientem,
  • skrupulatnie wybrany zespół wysoko wykwalifikowanych ludzi,
  • działamy zgodnie z systemem zarządzania jakością – ISO 9001:2015.

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem.

Jak wygląda współpraca z nami?