Oświetlenie / LED

certyfikaty iso 9001 dekra oraz IPC

Wiązki kablowe
dla branży oświetleniowej

Obecnie mamy do czynienia z bardzo dynamicznym rozwojem oświetlenia LED, które dominuje na rynku i wypiera tradycyjne oświetlenie. Jest to energooszczędna technologia zgodna z proekologicznymi światowymi trendami. Przestarzałe oświetlenie, niezależnie od zastosowania może generować niepotrzebne dodatkowe koszty, dlatego modernizacja i uwzględnienie innowacyjnych technologii po prostu się opłaca!

Nowoczesne rozwiązania oświetleniowe

Zaobserwować możemy coraz większe zapotrzebowanie na technologię LED i nowoczesne rozwiązania oświetleniowe, jak również na inteligentne systemy zarządzania oświetleniem. Postępująca digitalizacja w tym obszarze pociąga za sobą również wzrost zapotrzebowania na sprawne i niezawodne połączenia przewodowe, czyli wiązki kablowe łączące systemy oświetlenia w jedną całość, zapewniające działanie urządzeń przez wiele lat. Odpowiednio dobrany kabel ograniczy spadki napięć, które mogą być spowodowane jego długością, dlatego też rodzaj taśmy LED, której używamy, może wpłynąć na decyzję o wyborze odpowiedniego kabla.

Kontakt z nami

Wiązki dla branży oświetleniowej / LED

Podczas wyboru przewodu do oświetlenia LED istotne jest, żeby pamiętać o jego odpowiedniej grubości, która jest istotna z powodów bezpieczeństwa, zarówno całej instalacji, jak i źródeł światła, które są w niej zainstalowane. Przy zbyt małym przekroju wykorzystywanego przewodu może pojawić się buczenie lub piszczenie sterowników, wzmacniaczy czy zasilaczy. Nieprawidłowo dobrany przewód może także powodować zakłócenia w pracy znajdujących się w pobliżu telefonów komórkowych, sieci bezprzewodowych czy radia i telewizji. Niewłaściwie dobrany przewód zmniejszy więc komfort użytkowania oświetlenia, a także narazi nas na koszty usuwania jego awarii.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że modernizacje tego typu mogą być skomplikowane, dlatego oferujemy profesjonalną pomoc i doradztwo na każdym etapie procesu realizacji zlecenia, od planowania, przez wykonanie, aż po serwis po finalizacji projektu. Dzięki temu dopasowujemy ofertę do konkretnych potrzeb i wymagań, dzięki czemu nieustannie powiększa się grono naszych stałych i zadowolonych Klientów. Oferując naszym Klientom niestandardowe usługi w zakresie konsultacji, produkcji i montażu, zapewniamy, że otrzymają rozwiązanie przewodowe lub kablowe, które w 100% spełni specyfikacje i normy branżowe oraz wymagania Klientów, niezależnie od tego w jakim systemie oświetlenia lub w jakim urządzeniu zostaną one zainstalowane.

Jak wygląda współpraca z nami?