Wiązki kablowe, elektryczne na zamówienie – PRODUKCJA

Jako firma Cordify Group zajmujemy się produkcją wiązek elektrycznych na indywidualne zlecenie. Co to oznacza w praktyce? Bez względu na to, jakie rozwiązania są potrzebne w Twoim biznesie, zajmiemy się opracowaniem i wyprodukowaniem takich komponentów, jak kable gwarantujące sprawne połączenie z różnymi podzespołami i modułami elektronicznymi. Zapewniamy ponadto montaż szaf sterowniczych wraz z niezbędnym oprzyrządowaniem. Nasze kompetencje techniczne stoją na najwyższym poziomie – dlatego sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy!

certyfikaty iso 9001 dekra oraz IPC

Wiązki kablowe – Indywidualne podejście do zlecenia

Świadczymy kompleksową obsługę związaną z projektowaniem oraz wykonywaniem przewodów, wiązek kablowych i szaf sterowniczych dla każdej branży. Zawsze w oparciu o indywidualne wytyczne uzyskane od Klienta, według udostępnionego nam wzorca oraz zgodnie z normami i wytycznymi branży. Pozwala nam to działać sprawnie, profesjonalnie i bezpiecznie, co może usatysfakcjonować nawet najbardziej wymagającego Klienta.

Nasi kontrahenci zawsze mogą liczyć na najwyższą jakość obsługi, która gwarantuje:

 • krótki czas realizacji,
 • kompleksowe podejście do zlecenia – od projektu do produkcji seryjnej,
 • oparcie produkcji wiązek o standard IPC/WHMA-A-620,
 • konkurencyjne ceny.

Jakość oraz funkcjonalność wiązek przewodów uzyskanych w procesie technologicznym jest sprawdzana bezpośrednio u Klienta, a więc w warunkach i otoczeniu, w którym ostatecznie wiązki będą wykorzystywane.

Najwyższa jakość, konkurencyjna cena

Dzięki zdolności sprzętu do dostosowania do indywidualnych potrzeb wraz ze zintegrowaną kontrolą procesu zapewnia, że nasi klienci otrzymują produkt najwyższej jakości po najbardziej konkurencyjnej cenie.

W Cordify Group produkujemy różnorodne, także niestandardowe wiązki przewodów do różnych zastosowań, od miniaturowej elektroniki po ogromne maszyny rolnicze.

wiązki kablowe
wiązki elektryczne na zamówienie
Wartość dodana zlecenia

Chcemy współpracować z naszymi klientami na każdym etapie procesu projektowania i produkcji, oferując kompleksową gamę usług o wartości dodanej:

 • Doskonała obsługa klienta – dedykowany opiekun
 • Najdłuższa na rynku 36-miesięczna gwarancja na wykonanie
 • Elastyczność dostaw
 • Praca zgodnie z normą IPC/WHMA-A-620
 • Ciągłe inwestycje w wiedzę i technologię
 • Kwalifikacja wzorców na etapie wdrażania
 • Montaż zgodny z RoHS
 • …i wiele więcej

Zaufaj naszemu doświadczeniu

Masz pytania, wątpliwości? Skontaktuj się z nami telefonicznie lub e-mailem.

Jak wygląda współpraca z nami?

Produkcja wiązek kablowych – wiązki elektryczne na zamówienie

Produkcja wiązek kablowych to proces, w trakcie którego zawsze zachowujemy najwyższe standardy jakości. Jako wiodąca marka na polskim rynku opracowujemy oprzewodowanie , które wykorzystywane jest zarówno do zasilania niewielkich urządzeń elektronicznych, jak i dużego, ciężkiego sprzętu. Nasze produkty są zatem indywidualnie dopasowane do wymagań i potrzeb Klienta oraz do złożonej specyfikacji opracowanej dla poszczególnych elementów konkretnych urządzeń.

Realizując procesy produkcji wiązek kablowych skupiamy się nie tylko na typowych złączach i przewodach. Oferujemy również możliwość stworzenia nietypowych produktów, które mogą być niezbędne dla prawidłowego działania systemów maszyn przemysłowych lub urządzeń specjalistycznych.

wiązki elektryczne na zamówienie
outsourcing - wiązki elektryczne na zamówienie

Procesy produkcyjne wiązek kablowych

Prawidłowo rozplanowane i prowadzone procesy produkcyjne wiązek kablowych to podstawa naszej działalności. Wyposażyliśmy nasz park maszynowy w nowoczesne urządzenia różnych kategorii, aby sprostać realizacji nawet najtrudniejszych zleceń!

Pracujący w naszym zespole operatorzy do perfekcji opanowali obsługę takich maszyn jak:

 • prasy wraz z aplikatorami do konektorów,
 • urządzenia ściągające do izolacji,
 • automaty do cięcia i odizolowywania,
 • stacje lutownicze.

Tak rozbudowane zaplecze techniczne umożliwia nam sprawną realizację wszystkich zleceń, które wymagają produkcji wiązek kablowych.

Cięcie przewodów

Wykonujemy je na maszynach wieloseryjnych, które zapewniają wysoką powtarzalność i krótki cykl produkcyjny.. W trakcie pracy tego typu często konieczne jest również ściągnięcie izolacji (częściowo lub na całej długości przewodów). Tak opracowany materiał stanowi podstawę do dalszych działań produkcyjnych.

Lutowanie kabli i zaciskanie konektorów

Połączenia przewodów wykonujemy metodą zaciskania oraz lutowania. W ten sposób jesteśmy w stanie trwale połączyć ze sobą fragmenty kabli za pomocą spoiwa, tworząc jednocześnie odpowiadającą dokumentacji technicznej wiązkę przewodów.

W przypadku kabli z końcówkami konektorowymi wykonujemy również zaciskanie, które odbywa się najczęściej na prasach mechanicznych, ponieważ zapewniają one trwałe połączenie końcówek.

Przygotowane w ten sposób produkty – po zakończeniu kontroli jakościowej – zostają przekierowane do następnej sekcji produkcyjnej.

Montaż wiązek przewodów

Proces montażu wiązek elektrycznych pozwala dopracować każde ze złącz i uzyskać zestawy zasilające dla różnych urządzeń. Każdy projekt wymaga odrębnych połączeń przewodów, dlatego zespoły naszych specjalistów działają nad każdym zleceniem w sposób indywidualny. Dzięki temu możemy oferować wykonywanie zarówno wieloseryjnych produktów, jak i przewodów o charakterze prototypowym.

Wiązki kablowe dla każdej dziedziny

Dlaczego warto zamówić wykonanie wiązek elektrycznych w Cordify Group? Odpowiedź jest prosta, już od momentu projektu dostosowujemy każde złącze nie tylko do podanych w dokumentacji parametrów, ale także do branży czy urządzeń, w których dane złącze powinno sprawnie funkcjonować. Nasze kompetencje są na najwyższym poziomie, co potwierdzają zdobyte przez nas certyfikaty oraz zadowoleni Klienci, dla których zrealizowaliśmy dotychczas projekty, z takich branż jak:

 • rolnictwo – specjalizujemy się w wykonywaniu przewodów, które muszą sprostać bardzo trudnym warunkom eksploatacji; maszyny rolnicze narażone są bowiem na działanie wielu czynników, takich jak wysoka temperatura, stąd konieczne jest projektowanie i produkcja wiązek kablowych i elektrycznych odpowiadających wymagającym normom,
 • medycyna – tutaj nawet jeden przewód ma kolosalne znaczenie dla zachowania prawidłowej funkcjonalności każdego urządzenia i sprzętu laboratoryjnego; w produkcji wyrobów dla Klientów tego sektora stosujemy często najwyższe standardy pracy, tworząc wiązki w III klasie normy IPC 610/620 dla sprzętu zaliczanego do grupy „hitech zdrowie”,
 • motoryzacja i transport – w motoryzacji znaczenie solidnych i trwałych przewodów oraz wiązek elektrycznych jest bardzo istotne, ponieważ wykorzystywane są w konstrukcjach takich pojazdów jak: autobusy, tramwaje czy pociągi – muszą zawsze stanowić rozwiązania godne zaufania i zapewniające bezpieczeństwo,
 • budownictwo – produkcja wiązek kablowych w przypadku tego sektora przemysłu zapewnia dostarczanie rozwiązań technicznych zarówno dla wszelkiego rodzaju dużych maszyn, pojazdów budowlanych, jak i instalacji montowanych bezpośrednio w powstających lub modernizowanych budynkach,
 • automatyka przemysłowa – tutaj liczy się przede wszystkim idealnie wyliczone napięcie nominalne kabli i przewodów najwyższej jakości, których zadaniem jest wytrzymanie nawet największego obciążenia mechanicznego,
 • wentylacja obiektowa – wiązki stosowane w instalacjach grzewczych i wentylacyjnych, podobnie jak w przypadku pojazdów rolniczych czy sprzętu medycznego, muszą być odporne na działanie wielu wymagających czynników, z czego z pewnością największą trwałość powinny wykazywać w przypadku wszelkiego typu obciążeń termicznych,
 • wiązki innego rodzaju – okablowanie dla takich specjalizacji i możliwości wykorzystania, jak: dźwięk, elektronika, automatyka, fotografia, wnętrza, muzyka, techniczne serwisy, dom.
szafy sterownicze - wiązki elektryczne na zamówienie

Inne produkty – tworzenie szaf sterowniczych

Produkcja wiązek to nasza specjalność już od ponad dekady! Zrealizowaliśmy wiele standardowych projektów, jednak często otrzymujemy również zapytania związane z możliwością wykonania indywidualnych projektów i stawiania szaf sterowniczych czy podzespołów elektromechanicznych. Każdemu zainteresowanemu odpowiadamy: nasze wyposażenie technologiczne pozwala nam zrealizować tego rodzaju zlecenia, dlatego nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy podjęli się realizacji takiego zlecenia! Ważne jednak, aby w przypadku niestandardowych projektów przemyśleć każdy etap realizacji, aby efekt finalny był zadowalający.

W ramach tego typu prac wykonujemy odpowiednie wiązki do szaf oraz opracowujemy dedykowane okablowanie, które następnie na życzenie Klienta montujemy i testujemy. W ramach obsługi przeprowadzamy ponadto pierwsze uruchomienie całego systemu.

Produkcja wiązek dla firm działających w różnych dziedzinach przemysłu, doradztwo na każdym etapie zlecenia i gwarancja niezbędnego serwisu to elementy naszej działalności, które doceniają nasi zadowoleni Klienci, którzy powierzyli nam swoje zaufanie i chętnie do nas wracają już od wielu lat!

Nie zamierzamy jednak spoczywać na laurach! Nieustannie pracujemy nad udoskonalaniem procesów technologicznych i zawsze zapewniamy kontrahentom jasne warunki współpracy, dostosowane do ich potrzeb i wymagań. Każdy Klient uzyskuje więc wsparcie przydzielonego opiekuna projektu, a wykonanie produktu objęte jest aż trzyletnią gwarancją – obecnie najdłuższą dostępną na rynku.