Transport

Transport to nieustannie rozwijająca się branża, w której wykorzystanie odpowiednich i jakościowych wiązek kablowych jest istotna ze względu na wymagania Klientów, jak i kwestie bezpieczeństwa.

certyfikaty iso 9001 dekra oraz IPC

Wiązki kablowe
dla branży transportowej

Znaczenie i wartość globalnego rynku wiązek kablowych wykorzystywanych w transporcie z każdym rokiem wzrasta. Wpływa na to przede wszystkim postępująca urbanizacja, która kreuje nowe wymagania w tej dziedzinie gospodarki. Oprócz tego wzrost gęstości zaludnienia powoduje rosnące zapotrzebowanie na sprawne systemy transportowe – głównie poprzez modernizowanie infrastruktury i jej automatyzację.

Wybór odpowiedniego dostawcy, który o wiązkach kablowych wie wszystko jest zatem niezwykle istotny, jednak jak dokonać właściwego wyboru?

Cordify Group przychodzi Państwu z pomocą. Oferujemy bowiem dostosowane do różnorodnych potrzeb rozwiązania, które finalnie prowadzą do sprawnej i efektywnej realizacji projektu, także w dziedzinie transportu. Nasza wykwalifikowana kadra pracowników, zdobyte certyfikaty i doświadczenie sprawiają, że zaufało nam już wielu Klientów, dlatego warto wybrać właśnie nas!

Wiązki kablowe dla pojazdów

Jako, iż coraz większa część gęsto zaludnionego społeczeństwa nie wyobraża sobie życia bez auta czy transportu publicznego, niezwykle ważne jest dostosowanie się do oczekiwań Klientów, które dotyczą przed wszystkim niezawodności i bezpieczeństwa. Kable w instalacjach muszą być sprawdzone i poprowadzone zgodnie z wytycznymi, ujętymi w odpowiednich normach i przepisach. Dzięki temu, kompletne wiązki kablowe, na które składają się kable i przewody spełniają przepisy bezpieczeństwa. Dodatkowo kable, o których mowa muszą być funkcjonalne, aby dopuścić je do wykorzystania w pojazdach szynowych lub w autobusach.

Bezpieczeństwo pasażerów

Właściwości techniczne i wysoka jakość wiązek kablowych w środkach transportu wpływa bezpośrednio na kwestie bezpieczeństwa pasażerów. Z tego powodu tak istotne okazuje się stosowanie odpowiednich materiałów, kabli i przewodów bezhalogenowych, czyli takich, które nie zawierają chloru, fluoru, jodu i bromu. Świetnie sprawdzą się nawet w ekstremalnych warunkach, na przykład podczas pożaru, ponieważ charakteryzują się niskim wydzielaniem dymu oraz niską toksycznością i korozyjnością, które ograniczającą niebezpieczeństwo zatrucia. Z drugiej strony podzespoły takich tras kablowych powinny być również odporne na wilgoć, agresywne ciecze i gazy. Co ważne, planując w pierwszej kolejności przeprowadzenie tego typu przewodów w trasach kablowych (we właściwy sposób) można ograniczyć dodatkowe zagrożenie w przypadku awarii pojazdu.

Zadaj nam pytanie

Oferując klientom niestandardowe usługi w zakresie konsultacji, produkcji i montażu, zapewniamy, że otrzymają rozwiązanie przewodowe lub kablowe, które w pełni spełnia ich specyfikacje i normy, niezależnie od tego w jakim urządzeniu transportu zostanie zaimplementowana.

Jak wygląda współpraca z nami?